تولیت آستان قدس: طرح خادمیاری متوقف نشده است / 70 میلیارد تومان برای کمک به سیل‌زدگان کنار گذاشتیم- اخبار استانها – اخبار تسنیم // ایران وب

به گزارش خبرگزاری تسنیممشهد مقدس، ‌حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی در جمع فعالان فرهنگی اجتماعی کشور با بیان اینکه ‌خدمات آستان قدس رضوی در استان‌ها کم‌رنگ نشده است‌، اظهار داشت: حدود 70 میلیارد تومان برای کمک به سیل‌زده‌ها کنار گذاشتیم.

‌وی با بیان اینکه هزینه‌کرد این مبلغ در حوزه اشتغال خواهد بود نه در موازی با کمک سایر نهادها، افزود: شتاب خدمت‌رسانی به محرومان در آستان قدس افزایش پیدا کرده است.

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه طرح خادمیاری متوقف نشده است و این کار را به صورت مدیریت شده و مطابق با ظرفیت‌های حرم مطهر ادامه می‌دهیم، تصریح کرد: به دنبال ایجاد سایبان در صحن جامع رضوی هستیم اما 1200 میلیارد تومان هزینه دارد.

وی با بیان اینکه تامین این هزینه کار را سخت و به تاخیر انداخته است، ادامه داد: مردم باید احساس کنند اگر زمام کار بر عهده جوانان انقلابی، متعهد و متخصص باشد بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد.

مروی خاطرنشان کرد: تفکر انقلابی را باید با خدمت‌رسانی شایسته و صحیح به جامعه تعمیق بخشید، تا مردم احساس کنند نیروهای انقلاب خدمتگذار آنها هستند.

انتهای پیام/ش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *