ربیعی: دولت موافق تشکیل وزارتخانه میراث فرهنگی نبوده است- اخبار سیاسی – اخبار تسنیم // ایران وب

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، علی ربیعی سخنگوی دولت امروز در نشست خبری خود با خبرنگاران گفت: امروز در دولت بحث کشت‌های با آب آلوده در جنوب تهران مطرح شد و کمیته‌ای با مسئولیت وزارت کشور و عضویت چند وزارتخانه تشکیل شده و با متخلفان در این زمینه برخورد خواهد شد.

وی افزود: امروز آقای حناچی گزارشی در دولت دادند؛ شهرداری تهران خطوط 8، 9 و 10 مترو  را آغاز خواهند کرد. همچنین 28 واگن و 4 رام قطار به شبکه ریلی در خطوط 6و 7 مترو اضافه شده و زیر گذر پل گیشا تا پایان سال جاری نیز افتتاح خواهد شد.

سخنگوی دولت گفت: قرار شد 1000 دستگاه کامیون در منطقه چابهار تا 31 شهریور سال 1400 در مرز میلک تردد کنند و این خبر خوبی برای مردم سیستان و بلوچستان خواهد بود.

ربیعی درباره تشکیل وزارت میراث فرهنگی گفت: دولت موافق تشکیل این وزارتخانه نبوده و نظر خود را اعلام کرده است. قطعا بار مالی داشته و موجب گسترش تشکیلات خواهد شد. آقای امیری موظف شده مکاتبات قانونی را انجام دهد ولی اگر بر تصویب آن اصرار شود دولت مصوبه را اجرا خواهد کرد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که این مصوبه مجلس نیز به شورای حل اختلاف خواهد رفت؟، تصریح کرد: آقای امیری در این زمینه پیگیر شدند و ایشان مکاتبات لازم را انجام می‌دهند.

سخنگوی دولت درباره قیمت مرغ گفت: قیمت مرغ 13.900 تومان است و قیمت مصوب هم همین است و هر قیمت دیگری خلاف است.

ادامه دارد….

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *