فرمانده ناجا: خبرگزاری تسنیم هوشمندانه و مدبرانه در راستای اهداف انقلاب و عزت کشور فعالیت می‌کند- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم // ایران وب

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین اشتری؛ فرمانده نیروی انتظامی به مناسبت روز خبرنگار از خبرگزاری تسنیم بازدید کرد و ضمن تبریک این روز به مدیران و خبرنگاران و نویسندگان این خبرگزاری، گفت: رسالت امروز خبرنگاران مطالبه رفتار قانونمند، بسط عدالت و مبارزه با فساد در کنار تبیین بیانیه گام دوم انقلاب است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه خبرنگاران متعهد و دلسوز، سنگری مستحکم در برابر آماج جنگ نرم دشمنان علیه مردم و نظام هستند، ادامه داد: خبرگزاری تسنیم انصافاً یکی از خبرگزاری‌های است که باتدبیر، هوشمندی و دلسوزانه در راستای اهداف انقلاب، منافع مردم و عزت کشور فعالیت می‌کند.

وی تصریح کرد: خدا را شاکریم که جمعی با تخصص و در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و آرمانهای انقلاب و مدافع مردم در این خبرگزاری مشغول فعالیت هستند و وظیفه خود را به خوبی انجام می‌دهند.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور خاطرنشان کرد: به رغم عمر کوتاه این خبرگزاری ارزشمند، مسیری را که تاکنون طی کرده است به لطف خدا رشد چشمگیری در تمامی حوزه‌های های داشته و امروز جزو خبرگزاری‌های مطرح محسوب می‌شود و مطمئناً با وجود نیروهای جوان، متعهد و مجرب، آینده درخشانی پیش رو دارد.

اشتری یادآور شد: امروز خبرگزاری تسنیم پیشتاز در اثرگذاری و انعکاس اخبار و مورد اعتماد مردم است چه بسا برخی اخباری که پیگیر انعکاس آن را در جامعه هستیم از شما می‌خواهیم که در این راستا ورود پیدا کنید.

گفتنی است سردار احمد نوریان؛ سخنگوی ناجا و تعدادی از مسئولان نیروی انتظامی نیز در این بازدید، سردار اشتری را همراهی کرده و پس از گفت‌وگو با مدیرعامل و مدیران خبرگزاری تسنیم، به بازدید از بخشهای مختلف خبرگزاری و گفت‌وگو با خبرنگاران پرداختند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *