والیبال انتخابی المپیک| شکست ایران در ست نخست مقابل کوبا- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم // ایران وب

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی والیبال ایران در ست نخست بازی خود در مسابقات انتخابی المپیک مقابل کوبا که در شهر سن پترزبورگ کشور روسیه برگزار می‌شود،‌ با نتیجه 25 بر 23 شکست خورد.

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران برای شروع این بازی از ترکیب آشنای فصل 2019 یعنی، سعید معروف، امیر غفور، محمد موسوی، علی شفیعی،  میلاد عبادی‌پور، پوریا فیاضی و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) اسفاده کرد.

بازیکنان کوبا از همان ابتدای بازی با توپ پر به زمین آمدند و مشخص بود که استفاده از پاس‌های سرعتی در رأس برنامه‌های آنها قرار دارد. استفاده از این برنامه،‌ کوبایی‌ها را 11 بر 7 از ایران پیش انداخت ولی دو اشتباه متوالی از بازیکنان کوبا و دفاع روی تور خوب از بازیکنان ایران، دو تیم را در امتیاز 16 بر 15 به سود ایران برای وقت استراحت فنی دوم، نزد مربیان فرستاد. بازیکنان کوبا پس از وقت استراحت 4 امتیاز متوالی گرفتند و در نهایت 25 بر 23 برنده ست نخست شدند. مدافع وسط کوبا در این ست به دلیل مصدومیت از بازی خارج شد.

تیم ایران در پایان ست نخست، 12 امتیاز از اسپک، 2 امتیاز از دفاع روی تور، یک پوئن سرویس و 8 امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند و تیم کوبا در مقابل 13 امتیاز در حمله، یک امتیاز از دفاع روی تور، 2 امتیاز مستقیم از سرویس و 8 امتیاز از اشتباهات ایران کسب کردند.

ادامه دارد…

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *